Üye OlÜye Giriş
Açılış Sayfam Yap
Türkçe İçin For English
Ana Sayfa Üye Firmalar Ürünler İnsan Kaynakları İhaleler İlanlar Piyasalar 
Ana Sayfa > Firma Bilgileri Geri Dön
Firma Bilgileri
Firma AdıBALCIOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ VE İNŞAAT MALZ. LTD. ŞTİ.
Firma Logosu Büyük halini görmek için tıklayınız
Kuruluş Yılı1983
AdresORGANİZE SAN. BÖL.KERESTECİLER S 6.BLOK NO: 18/ İKİTELLİ KÜÇÜKÇEKMECE
ŞehirİSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon+90 212 6700152
Pbx2
Telefon (2)+90 212 5468892
Telefon (3)+90 212 6646032
Faks+90 212 6702512
Web Adreshttp://www.balcioglu.com.tr
Web Adres (2)http://www.balkotrade.com
DistribütörlüklerSTANDARD MEMBRAN
İhraç Edilen ÜrünlerKONTRAPLAK OSB, AHŞAP PANELLER H20 AHŞAP KİRİŞ
İhracat Yapılan ÜlkelerRUSYA, IRAK, TÜRKMENİSTAN, KAZAKİSTAN
Faaliyet Alanları
SektörAltSektör
Dayanıklı Tüketim ve MobilyaAhşap
İnşaatYalıtım Malzemeleri
Tanıtım MetniDünyanın Kalitesi Türkiyede

Dünyanın her yerinden en kaliteli malzemeleri ithal eden ve hizmetinize sunan ; Balcıoğlu Şirketler Grubu olarak biz , her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran dolayısıyla müşteri odaklı çalışan , sizin için özel çözümler üreten inşaat sektörünün öncü kuruluşlarındandır. Firmamız inşaatın her aşamasında ihtiyaç duyacağınız malzemeler ile ilgili size pratik ve kesin çözümler sunar.

Firmamız portföyünde yer alan ve inşaatın her aşamasında size yardımcı olacak başlıca ana kalemler ise şöyledir.

Plywood ve Yapısal Kontraplak çeşitleri olarak firmamız tüm dünyada kullanılan ve tercih edilen en kaliteli ürünleri yelpazesinde bulundurur ve müşterilerine sunar .Kalıp teknolojisinde derin bilgi birikimine sahip olan UPM ( Finlandiya kökenli ) firmanın Türkiye mümessilliğini yapmaktadır. Bunun dışında tamamı sert ağaç olan Birch ( huş) Rus extra – normal Birch plywood ,aspen plywood , bambu kontraplak,çam kontraplaklar ve birçok seçenekler.

H 20 Ahşap Kirişler geleneksel ahşap kalıba göre çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü olup cebinizin ve çevrenizin dostudur.

OSB Ahşap Paneller ( Oriented Standart Boards ) yönlendirilmiş yonga levha malzemesi çatı kaplamaları, kiremit ve shingle altı kaplamaları ,taşıyıcı zeminler,duvar ve ara bölme duvarlarında ,siding altında ,depo,sahne her türlü iç dekorasyonda ,ambalaj sektöründe ,prefabrik yapılarda ve fuar standatlarında kullanılan OSB levhaların KRONOSPAN BULGARİSTAN fabrikasının Türkiye distribrütör lüğü ve bunun dışında Alman malı OSB Ahşap paneller mevcuttur. Yüksek elastiste modülü,ana eksende yüksek mukavameti ve rutebetli ortamlarda kullanılabirliği ile güven içinde kullanabilirsiniz.

Sim Shıngle uzun yıllardır Avrupa ve ABD 'de dayanıklı ve ekonomik çatı kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Kolay uygulanabilen ve dekoratif çözümler sunan Sim Shıngle STANDART AŞ. 'nin içeriği 125 gr/m2 fiberglass ( camtülü) içeren APP katkılı bitüm ile kırılmayan çatı kaplama malzemesidir. Üzerindeki doğal mineral taşlar sayesinde ultraviyole ışınlardan etkilenmez. Hafif olması sebebiyle yapıya ilave bir yük getirmez. Bunun dışında ithal ettiğimiz okside bitümlü yapışkanlı , yapışkansız shınglelar ile size geniş bir seçenek sunmaktadır.

Balcıoğlu olarak ithal ettiğimiz malzemeler dışında yurt içinde birçok bayiliklerimiz mevcuttur. Su yalıtım membranlarında ise STANDART AŞ 'nin bayiliğini yapmakta olan firmamız her iklimde kullanabilmeniz için Plastomerik esaslı Penguen ( APP Katklılı ) ve Panda( APP Katkılı) serileri ,Elastomerik esaslı Fok ( SBS Katkılı ) serisi membranları ile çeşitli alternatifler sunmaktadır. Standart Su yalıtım membranları şaluma alevi ile kolay uygulanır, tasarruf sağlanır , soğuk hava koşullarında çatlama ve kırılmalar söz konusu olmaz. Sıcak hava koşullaırnda erime ve akma , soğuk hava koşullarında çatlama ve kırılmalar söz konusu olmaz.

Yukarıda belirtilen malzemeler dışında ısı yalıtım ürünleri camyünü ,taşyünü , XPS extrude polistren levhalar ve styropor köpük levhalar , alüminyum ve boyalı saç paneller ,Tepe BETOPAN ürünleri ile çeşitli alternatifler sunmaktadır. Yeniliklerin öncüsü olan firmamız da birçok yeni ürün müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Şu sıralarda Türkiye'de bir ilk olan Pi Plak .

Balko'dan Türkiye'de bir ilk daha...

Dayanıklı, Uzun Ömürlü, Çevreye Saygılı yeni ve farklı bir ürünle hizmetinizde olan Plywood uzmanı BALKO , Hammaddesi plastik olan BALKO Pİ PLAK , brüt beton alınacak kalıp işlerinde, tekrar kullanım sayısı için yüksek beklenti olan projelerde vazgeçilemeyecek bir üründür.% 25 oranında da GERİ DÖNÜŞÜM imkanı olması da büyük avantaj sağlamaktadır
Firma Tanıtım DökümanıBALCIOGLUURUNGRSELLERIVETANITIMYAZILARI2009.xls (308,5 KB)
Firma Resimleri
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Sıkça Sorulan Sorular © 1990 - 2015 MÜSİAD. Tüm hakları saklıdır.
Tel: 90 (212) 222 04 06 (PBX)   Faks: 90 (212) 210 50 82   e-Posta: e-musiad@musiad.org.tr   Web: http://www.musiad.org.tr
Bu internet sitesinin kullanıcıları e-musiad Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.