Üye OlÜye Giriş
Açılış Sayfam Yap
Türkçe İçin For English
Ana Sayfa Üye Firmalar Ürünler İnsan Kaynakları İhaleler İlanlar Piyasalar 
Ana Sayfa > Firma Bilgileri Geri Dön
Firma Bilgileri
Firma AdıUY-PA PAZ.İTH.VE İHR. LTD.ŞTİ.
Firma Logosu Büyük halini görmek için tıklayınız
Kuruluş Yılı1993
AdresCEMAL GÜRSEL CD.NO:88 SEYHAN / ADANA
ŞehirADANA / TÜRKİYE
Telefon+90 0322 3593630
Faks+90 0322 3590736
Web Adreshttp://www.uy-pa.com.tr
Tanıtım MetniDünden bugüne UY-PA,

1993 Yılında Adana 'da kuruldu. Firmamız elektronik cihazların ithal ve ihracatıyla piyasaya kendini tanıttı. Başta Çin Hong Kong ve Tayvan olmak üzere Uzakdoğu ülkelerinden ithal yapan UY-PA söz konusu sektörde kalitesi ve hizmetiyle piyasasında kendi kanıtlamıştır.


Firmamız, ticari faaliyetlerini, ürün yelpazesine yapay çiçekten bambu ürünlere, bebek arabasından şemsiyeye, hediyelik eşyalardan dekoratif eşyalara, cam aksesuarlardan zücaciyeye kadar birbirinden çok farklı ürünleri katarak sürdürmektedir. Türkiye'nin tüm ilerinde hizmet veren UY-PA, hizmetlerini yurt içiyle sınırlı tutmayıp Rusya Federasyonu, Irak, Türki Cumhuriyetler ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti' ne kadar götürmektedir.


UY-PA hizmet alanını genişletmek amacı ile ülkemizin ticari yeri olan İstanbul 'da 2002 yılında ikinci şubesini açmıştır. 3 yıllık bir aradan sonra, yepyeni bir UY-PA yepyeni ürünler ile yine Adananın gözde mekânlarından Cemal gürsel Caddesinde 1 Temmuz 2005 tarihinde 3 şubesi ile siz sevgili müşterilerimizin hizmetine girmiş bulunmaktadır. Yeni ürünlerimizi, farklı dizaynımızı Uzakdoğu esintileriyle sizlere sunmak istediğimiz için üçüncü şubemizi "UY-PA Alışveriş Merkezi"olarak açmış bulunmaktayız.
Firma Resimleri
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Sıkça Sorulan Sorular © 1990 - 2015 MÜSİAD. Tüm hakları saklıdır.
Tel: 90 (212) 222 04 06 (PBX)   Faks: 90 (212) 210 50 82   e-Posta: e-musiad@musiad.org.tr   Web: http://www.musiad.org.tr
Bu internet sitesinin kullanıcıları e-musiad Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.