Üye OlÜye Giriş
Açılış Sayfam Yap
Türkçe İçin For English
Ana Sayfa Üye Firmalar Ürünler İnsan Kaynakları İhaleler İlanlar Piyasalar 
Ana Sayfa > Firma Bilgileri Geri Dön
Firma Bilgileri
Firma AdıÖzel ECHOMAR Göztepe Hastanesi
Firma Logosu Büyük halini görmek için tıklayınız
Kuruluş Yılı1992
AdresMerdivenköy Yolu. Şahika Sokak No:32 Göztepe - İstanbul
ŞehirİSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon0216 565 40 65
Web Adreshttp://www.ogh.com.tr
Faaliyet Alanları
SektörAltSektör
SağlıkTıbbi Hizmetler
Tanıtım MetniKuruluşunun 17. yılında sağlık sektöründe tam teşekküllü bir hastane olarak hizmet veren Özel Göztepe Hastanesi, en modern ve en güncel teknolojileri kullanarak Türk sağlık camiasının güzide kuruluşlarından biri olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.
İstanbul'dan Anadolu Yakasının Kalite Yönetim Sistem Belgesini alan ilk hastanesi olma ünvanının haklı gururunu yaşarken, toplam kalite anlayışı içerisinde hastalarımızın beklenti ve memnuniyetinin en üst düzeyde karşılamak da başlıca hedefimizdir.
Kuruluşumuz, etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayırımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktadır.

Tüm branşlarda hizmet veren polikliniklerimizde, gece gündüz görevli uzman hekim kadromuz, ameliyathanelerimiz, doğumhanelerimiz, erişkin yoğun bakım servisi ve yenidoğan yoğun bakım servisimiz, cerrahi ve dahili servislerimiz, tüm konforuyla otelcilik hizmetlerimiz 24 saat kesintisiz hizmet sunan tam donanımlı ambulans ve acil ünitemiz, Özel Göztepe Hastanesi'nin bir sağlık kuruluşu olarak temel yapısını oluşturur.

Özel Göztepe Hastanesi'nin özünü oluşturan dürüstlük, güleryüzlülük, doğru hizmet ve aile sıcaklığı ilkelerinden ayrılmadan, tıp teknolojisinin en son yeniliklerini takip ederek hastalarımıza hizmet vermek, sağlık sektöründe bizi çok farklı bir yere koymaktadır.
Her şey sağlınız için...
Firma Resimleri
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Sıkça Sorulan Sorular © 1990 - 2015 MÜSİAD. Tüm hakları saklıdır.
Tel: 90 (212) 222 04 06 (PBX)   Faks: 90 (212) 210 50 82   e-Posta: e-musiad@musiad.org.tr   Web: http://www.musiad.org.tr
Bu internet sitesinin kullanıcıları e-musiad Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.