Üye OlÜye Giriş
Açılış Sayfam Yap
Türkçe İçin For English
Ana Sayfa Üye Firmalar Ürünler İnsan Kaynakları İhaleler İlanlar Piyasalar 
Ana Sayfa > Firma Bilgileri Geri Dön
Firma Bilgileri
Firma AdıOSKAR GÜMRÜK VE LOJİSTİK
Firma Logosu Büyük halini görmek için tıklayınız
AdresAYTAÇ MEVKİİ FATİH CAD. ATLAS İŞ. MERKEZİ A BLOK KAT :3 HALKALI
ŞehirİSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon+90 212 4709500
Faks+90 212 4707600
Web Adreshttp://www.oskargrup.com
Faaliyet Alanları
SektörAltSektör
HizmetOrganizasyon
HizmetTescil Hizmetleri
LojistikNakliye Hizmetleri
Tanıtım MetniOSKAR GRUP; Lojistik - Gümrük Müşavirliği Hizmeti ve Danışmanlığında, Türkiye'nin her ölçekteki sanayici, ithalatçı ve ihracatçılarına hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri müşterilerimize iş ortağı olarak yaklaşımımız ve aldığımız işi doğru ve zamanında yapma sözümüz, sunduğumuz hizmetin kalitesi kalıcılığını sağlamaktadır.

Hedeflerimiz
Şirket yönetimi, gelişmeye verdiği önem dolayısıyla hedefini sadece taşımacılıkla sınırlı tutmamış, büyümenin işareti olarak; gümrükleme hizmetleri ve depoculuk hizmetlerini hayata geçirmiştir.

Böylece, Oskar Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti., Oskar Sigorta Acentalık ve Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. ile Grup adımı atılmış bulunmaktadır. Gelişime paralel olarak; Lojistik Hizmetler, Depoculuk ve Dağıtım, Antrepoculuk, Kombine Proje Taşımacılığı, Kargo kuruluşlarının çok yakın bir gelecekte faaliyete alınması kararlaştırılmış ve ön çalışmaları başlatılmıştır.

Misyonumuz
Profesyonel, yasal ve etik kurallarla tam bir uyum içerisinde, sıfır hata prensibi ile; çağdaş, kaliteli ve sınır tanımayan bir hizmet ağı oluşturarak, yerli ve yabancı müşterilerimizin güvenini kazanabilmek ve örnek gösterilen Grup olabilmektir.

Vizyonumuz
Sahasında uzman, kaliteye ve sürekli gelişmeye odaklı personelimiz ile, güncel teknolojiyi kullanarak, müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini garanti eden hizmetler sunmak ve tercih edilen GRUP olmaktır.
Firma Resimleri
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Sıkça Sorulan Sorular © 1990 - 2015 MÜSİAD. Tüm hakları saklıdır.
Tel: 90 (212) 222 04 06 (PBX)   Faks: 90 (212) 210 50 82   e-Posta: e-musiad@musiad.org.tr   Web: http://www.musiad.org.tr
Bu internet sitesinin kullanıcıları e-musiad Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.