Üye OlÜye Giriş
Açılış Sayfam Yap
Türkçe İçin For English
Ana Sayfa Üye Firmalar Ürünler İnsan Kaynakları İhaleler İlanlar Piyasalar 
Ana Sayfa > Firma Bilgileri Geri Dön
Firma Bilgileri
Firma AdıKONAL İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Firma Logosu Büyük halini görmek için tıklayınız
Kuruluş Yılı1988
AdresHOROZLUHAN M.OTOGAR ANKARA BAĞLANTI YOLU DR SADIK AHMET C. BALDEDE SK. NO: 2-4
ŞehirKONYA / TÜRKİYE
Telefon+90 332 3461907
Faks+90 332 3461909
Web Adreshttp://konal.com.tr
DistribütörlüklerKütahya seramik Kütahya vitrifiye ECA seramik Vesbo boru Ece banyo Sanica küvet-jakuzi KNAUF Alçı Niğde-Oysa Göltaş-Isparta Ankara-Set ÇİMSA
Faaliyet Alanları
SektörAltSektör
İnşaatİnce Yapı
Tanıtım Metni1988 yılında 40m2 lik bir dükkanda inşaat malzemeleri satışına başlayarak bu günkü iki şirketin temelini atmışlardır.Korkmazlar 1993 yılında karo imalatına başladılar 7 yıl boyunca bu alandaki üretim devam ettikten sobra yıllık üretim,toplam 125-150 bin m2 ye kadar ulaşır.
Seramiğin yaygınlaşması ile birlikte karo imalatına son verilir.Kütahya seramik, Kütahya vitrifiye,ECA Seramik,vesbo bozu ece banyo, sanica küvet-jakuzi,KNAUF alçı gibi yapı sektörünün ünlü markalarının bayiliğini ve Niğde-oysa,göltaş-Isparta,Ankara-Set ile ÇİMSA Çimentoların distribütörlüğünü alan ve halen sürdüren Korkmazlar,hazır betona olan talebi görerek bu alanda yatırıma yönelirler alandaki ilk yatırım 2001 yılında Kulu da kurulan Korkmazlar hazır bveton tesislleridir.Bir yıl sonra Konya tesisleri üretime başlatılır.
Korkmazlar hazır beton tesisleri;Kısa sürede büyük mesafe alarak, önemli bir pazar bayı yakalar...
Günümüzde Korkmazların Konya'da bulunan hazır beton tesisleri yeni devreye giren üretim hattı ile birlikte 450-500 bin m3/yıl kapasiteye sahip. Kulu tesislerinin kapasitesi ise 120.000 m3/yıldır.
Korkmazların her iki şirketinde istihdam edilen toplam insan sayısı 120 dir.Oluşturdukları marka ile Korkmazlar beton,Konyada pazar payının sürekli artırırken Konal inşaatta sektörürnün ünlü markalarını şehrimizde tüketicilerle buluşturuyor.Korkmazların, 40m2 lik bir alanda başlayan iş yaşamı şu anda 19,000 m2 lik bir alanda devam etmektedir.Korkmaz beton ve Konal inşaatın öncelikli ve en büyük hedefi ülke ekonomisine katkıda bulunmak,bölgede istihdam sorununa katkıda bulunmak ve bölgenin beton ve inşaat malzemeri ihtiyacını karşılamaktır.
Korkmazlar,ayrıca müşteri memnuniyetini sağlamak kalitede lider olmak, çevreye değer veren çalışma düsturuyla yolunda ilerleyerek devam edecektir.
Firma Tanıtım DökümanıKORKMAZLOGO.bmp (131,83 KB)
Firma Resimleri
KORKMAZ BETON
KORKMAZ BETON
KORKMAZ BETON
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Sıkça Sorulan Sorular © 1990 - 2015 MÜSİAD. Tüm hakları saklıdır.
Tel: 90 (212) 222 04 06 (PBX)   Faks: 90 (212) 210 50 82   e-Posta: e-musiad@musiad.org.tr   Web: http://www.musiad.org.tr
Bu internet sitesinin kullanıcıları e-musiad Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.